Get Adobe Flash player
 
Peranan Utama BHEPMM        * Pembangunan Fizikal       * Pembangunan Angkatan       * Dasar & Keurusetiaan Maritim 

No. Faks : 03-8945 1370

 

Pejabat Pengarah

3583.jpg
Encik Wan Abdul Aziz Bin Wan Mahmood
Pengarah
Tel :89957122
E-mel : wanabdulaziz@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Afina Razla Binti Afifuddin
Setiausaha Pejabat
Tel :89957122
E-mel : afina@bhepmm.gov.my


Seksyen Pembangunan


3583.jpg
Encik Amirul Asyraf Bin Ismail
Timbalan Pengarah
Tel :89957112
E-mel : amirulasyraf@bhepmm.gov.my
3584.gif
Kosong
Penolong Pengarah
Tel :89957115
E-mel :
3583.jpg
Encik Syed Muhammad Fadzli Bin Syed Jaafar
Jurutera (Awam)
Tel :89957116
E-mel : syedmuhammad@bhepmm.gov.my
3584.gif
Kosong
Jurutera
Tel :89957109
E-mel :
Kosong
Encik Ahmad Hanizal Bin Salleh
Pembantu Teknik
Tel :89957178
E-mel : hanizal@bhepmm.gov.my
3584.gif
Puan Siti Martini Binti Mohd Samser
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957155
E-mel : martini@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Cik Amielliana Binti Hamdan
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957156
E-mel : amielliana@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Kosong
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957157
E-mel :


Seksyen Perolehan


3583.jpg
Puan Biti Anak Anggot
Timbalan Pengarah
Tel :89957111
E-mel : biti@bhepmm.gov.my
3584.gif
Kosong
Penolong Pengarah
Tel :89957161
E-mel :
3583.jpg
Encik Noor Azam Bin Alias
Penolong Pengarah
Tel :89957113
E-mel :azam.alias@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Kosong
Penolong Pengarah
Tel :89957114
E-mel :
3584.gif

Encik Md. Rosdi Bin Hassan
Penolong Pegawai Tadbir (PPT)
Tel :89957159
E-mel :mdrosdi@bhepmm.gov.my
3584.gif
Kosong
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957140
E-mel :
3584.gif
Encik Mohd Ashaari Bin Ibrahim
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957158
E-mel : ashaari@bhepmm.gov.my
3584.gif
Puan Norreha Binti Adnan
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957162
E-mel : norreha@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Cik Maslina Binti Sapali
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957163
E-mel : maslina@bhepmm.gov.my
3584.gif
Kosong
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957165
E-mel :
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterHari Ini166
mod_vvisit_counterBulan Ini3970
mod_vvisit_counterKeseluruhan1692273

Portal Rasmi Kerajaan Malaysia Portal Rasmi Pejabat Perdana Menteri Malaysia Portal Rasmi Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia Portal Rasmi Jabatan Perkhidmatan Awam Malaysia Portal Rasmi Sistem Maklumat Pengurusan Sumber Manusia

Laman Web Rasmi Biro Pengaduan Awam MalaysiaLaman Web Rasmi Bahagian Pengurusan Hartanah MalaysiaPortal Rasmi Institut Tadbiran Awam Negara, MalaysiamyGov MobilePusat Rujukan Persuratan Melayu

Pengumuman & Hebahan
Kakitangan Sahaja



.