Get Adobe Flash player
 
Peranan Utama BHEPMM        * Pembangunan Fizikal       * Pembangunan Angkatan       * Dasar & Keurusetiaan Maritim 

Pejabat Pengarah

3583.jpg
Encik Elangovan A/L Narayanan
Pengarah
Tel :89957104
E-mel : elangovan@bhepmm.gov.my



Seksyen Pentadbiran & Inovasi

 

3583.jpg
Encik Khairul Azhar Bin Mohamed Hata
Penolong Pengarah
Tel :89957114
E-mel : azhar@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Noor Diana Binti Rahmat
Penolong Pegawai Tadbir
Tel :89957176
E-mel :noordiana@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Puan Nor Hayati Binti Muhamad Saberi
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Tel :89957119
E-mel : yati@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Encik Khalid Bin Samad
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957169
E-mel : khalid@bhepmm.gov.my
3584.gif
Puan Suhaniza Binti Salleh
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957166
E-mel : suhaniza@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Cik Henreitta Binti Kimjuiti
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel :89957168
E-mel : henreitta@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Encik Ismalizam Bin Ibrahim
Pemandu
Tel :89957170
E-mel :ismalizam.bhepmm@gov.my
3584.jpg
Kosong
Pemandu
Tel :89957170
E-mel :


Seksyen Kewangan

 

3583.jpg
Puan Ireen Goh A/P Dzul
Penolong Pengarah
Tel :89957118
E-mel :@bhepmm.gov.my
3584.gif
Puan Saidatul Shida Binti Othman
Penolong Akauntan
Tel :89957117
E-mel :saidatulshida@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Mohd Izwan Bin Mohd Sani
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Tel :89957170
E-mel :izwan@bhepmm.gov.my
3584.gif
Encik Nor Mohamad Amin Bin Awang
Pembantu Akauntan
Tel :89957173
E-mel : noramin@bhepmm.gov.my
3583.jpg
Encik Muhamad Bin Abu
Pembantu Akauntan
Tel :98857174
E-mel : muhamad@bhepmm.gov.my
3584.gif
Puan Surianurazha Bt Husin
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Tel :89957172
E-mel : surianurazha@bhepmm.gov.my
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterHari Ini140
mod_vvisit_counterBulan Ini3944
mod_vvisit_counterKeseluruhan1692247

Portal Rasmi Kerajaan Malaysia Portal Rasmi Pejabat Perdana Menteri Malaysia Portal Rasmi Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia Portal Rasmi Jabatan Perkhidmatan Awam Malaysia Portal Rasmi Sistem Maklumat Pengurusan Sumber Manusia

Laman Web Rasmi Biro Pengaduan Awam MalaysiaLaman Web Rasmi Bahagian Pengurusan Hartanah MalaysiaPortal Rasmi Institut Tadbiran Awam Negara, MalaysiamyGov MobilePusat Rujukan Persuratan Melayu

Pengumuman & Hebahan
Kakitangan Sahaja



.